Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор лінії оброблення рейок 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології оброблення рейок; принцип роботи транспортного устаткування; види, властивості та якість мастильних матеріалів, що використовуються; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процеси оброблення рейок на оброблювальній лінії під керівництвом оператора вищої кваліфікації. Керує транспортними механізмами подавання рейок на оброблювальну лінію. Кантує неправильно лежачі рейки, заміряє правильність оброблення та твердість оброблюваних рейок. Зачищає та змащує механізми транспортуючих пристроїв. Прибирає робоче місце. Бере участь у ремонті верстатів, які обслуговуються.