Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Талькувальник листів та стрічок 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією тальку-вальника листів та стрічок 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; причини неякісного обпилювання листів і стрічок і методи їх усунення; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обпилює листи тальком на талькувальній машині. Стежить за режимом обпилювання листів і правильністю укладання прокладальних плит. Забезпечує талькувальну машину металом, тальком і прокладальними плитами. Очищає листи від тальку на чистильному агрегаті. Налагоджує талькувальну машину або чистильний агрегат.