Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Слюсар-проводник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією слюсаря-проводника 3 розряду не менше 1 рейку.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес прокатки сталі на прокатних станах, що обслуговуються; будову та принцип роботи клітей та устаткування прокатних станів; марки сталі, з яких виготовляються валки та валкова арматура; способи обробки валків; вимоги державних стандартів до якості валків; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує та замінює на лінійних сортопрокатних станах, які прокатують понад 20 профілерозмірів, валкову арматуру робочих клітей, що вийшла зі строю, або спрацьована: лінійок, проводок, коробок тощо, у разі підготовки, встановлення, заміни, налагодження валкової арматури робочих клітей рейкобалочних і дротових станів; безперервних сортопрокатних і напівбезперервних заготовочних станів. Готує, встановлює та бере участь у налагодженні арматури під час переходу на інший профіль. Ремонтує водяне охолодження валків і стежить за його станом, стежить за змащуванням шийок валків. Забезпечує наявність встановленого запасу валкової арматури. Підносить та прибирає деталі та вузли валкової арматури. Бере участь у ремонтах стана.