Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Талькувальник листів та стрічок 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи талькувальної машини або верстата; сортамент і марки сталі, що піддягає талькуванню; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обпилює тальком листи на талькувальних машинах під керівництвом талькувальника вищої кваліфікації. Обпилює тальком стрічки в рулонах різних марок сталі та сплавів на талькувальному верстаті. Подає рулони та прибирає їх після талькування. Регулює рівномірність пересипання стрічок і листів тальком. Готує тальк та засипає його в бункер машини або засік верстата. Замінює відпрацьований тальк та стежить за його рівнем у бункері машини. Очищає листи від тальку після випалу. Налагоджує верстат та бере участь у налагодженні машини. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.