Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Укладальник прокату 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: сортамент рейкових скріплень, заготовок для вил; марки сталі та методи маркування металу; правила укладання металу у штабелі та контейнери; будову та принцип роботи приймального стелажа та рольганга.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Укладає прокат під час сортування та приймання металу. Укладає гарячекатані заготовки для вил у штабелі з одночасним правленням вигнутих заготовок вручну. Готує місце для укладання штабеля та прибирає окалину. Прибирає рейкові скріплення після термообробки та укладає їх у контейнер. Кантує метал на приймальних стелажах та рольгангах і керує механізмами стелажа.