Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Розмітник прокату 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розмітника прокату 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічні інструкції з режиму охолодження листів легованих марок сталі; допуски на розрізаний метал.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розмічує листи широкого сортаменту або якісні маркі сталі та штаби. Оглядає метал та визначає за зовнішніми ознаками розміри припуску на обрізку та місця відбору проб. Визначає призначення бракованого металу на інші замовлення. Стежить за виконанням технологічного режиму охолодження металу легованих марок сталі. Розмічує листи широкого сортаменту або якісних марок сталі під керівництвом розмітника прокату вищої кваліфікації.