Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник стана холодного прокату труб 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника стана холодного прокату труб 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес холодної прокатки труб; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до холоднокатаних труб; марки сталі та їх властивості під час прокатки; сортамент труб; слюсарний інструмент, що використовується; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес прокатки труб з зовнішнім діаметром 75 мм і більше на валковому стані холодного прокату труб; труб на стані теплого прокату труб, стані тандем, на двопотоковому валковому стані холодного прокату труб; у разі ведення процесу прокатки труб перемінного перерізу, особливо тонкостінних, хвилеводних, підшипникових, плавникових, електрополірованих і безрисочних труб, труб із сплавів, труб спеціального призначення на валкових станах холодного прокату труб; у разі ведення процесу прокатки особливо тонкостінних нержавіючих, безрисочних і профільних труб з зовнішнім діаметром понад 30 мм на роликовому стані холодного прокату труб. Керує станом. Перевалює змінний прокатний інструмент. Стежить за якістю прокатуваних труб, змащуванням валків. Керує обрізним пристроєм. Перевалює калібри на валкових станах холодної прокатки труб. Налагоджує стан. Виконує поточний ремонт стана.