Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник стана пічного зварювання труб 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника стана пічного зварювання труб 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи теорії пластичності металів і калібрування валків трубних станів; системи ручного та автоматичного керування; вимоги державних стандартів до якості штрипса та труб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес зварювання труб на станах безперервного пічного зварювання. Налагоджує стан та різальний інструмент, замінює валки, заправляє штрипс в стан і запускає стан, визначає температуру нагрівання металу. Регулює швидкість зварювання труб. Стежить за якістю поверхні та розмірами труб, правильним надходженням вентиляторного та компресорного повітря, пароохолоджуючої води та мастила. Виявляє та усуває причини браку. Веде поточний ремонт устаткування, що обслуговується. Керує бригадою стана.