Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник трубоформувального стана 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес формування труб перед їх паянням; будову, принцип роботи устаткування що обслуговується, вимоги державних стандартів до продукції, яка випускається; системи ручного та автоматичного керування станами; маркування змінного інструмента; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес формування на трубоформувальних станах під керівництвом вальцювальника трубоформувального стана вищої кваліфікації. Задає стрічку у валки. Бере участь у налагодженні стана на заданий розмір труб, регулюванні стана в процесі роботи та після перевалки, у ремонті стана. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.