Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник стана холодного прокату труб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес холодної прокатки труб; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до холоднокатаних труб; марки сталі та їх властивості під час прокатки; сортамент труб; слюсарний інструмент, що використовується; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес прокатки труб з зовнішнім діаметром до 15 мм на одному роликовому стані холодного прокату труб. Керує станом. Перевалює змінний прокатний інструмент. Стежить за якістю прокатуваних труб, змащуванням валків. Керує обрізним пристроєм. Перевалює калібри на валкових станах холодної прокатки труб. Налагоджує стан. Виконує поточний ремонт стана.