Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник трубоформувального стана 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника трубоформувального стана 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виробництва паяних труб; правила налагодження та правила технічної, експлуатації трубоформувального стана та допоміжних механізмів; вимоги державних стандартів до якості покриття металу; допуски на ширину та товщину стрічки; принцип роботи обміднювальної установки; правила регулювання трубоформувального стана та допоміжних механізмів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес формування труб на трубоформувальних станах. Перевіряє якість поверхні та покриття стрічки, яка надходить на формування. Регулює режим формування. Замірює стрічку, яка задається в стан, і труб, які виходять із стана. Налагоджує стан після ремонтів. Виконує ремонт стана.