Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник стальних профілів на установці гідроекструзії 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пресувальника стальних профілів на установці гідроекструзії 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес гідроекструзії; основи металознавства та гідравліки; будову, принцип роботи, правила технічної експлуатації та правила налагодження установки, що обслуговується; вплив термообробки підготовленої поверхні, розмірів заготовки на процес пресування; систему допусків, таблиці класів точності та шорсткості поверхні.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес гідростатичного пресування (гідроекструзії) складних фасонних стальних профілів на установках з тиском до 1500 МПа. Веде процес гідростатичного пресування (гідроекструзії) складних фасонних стальних профілів на установках з тиском 1500 МПа та більше під керівництвом пресувальника вищої кваліфікації. Стежить за наповненням контейнерів установки робочою рідиною. Налагоджує установку гідроекструзії.