Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Роздриральник пакетів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією роздиральника пакетів 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; засоби та методи роздирання або розбивання стоп металу під час зварювання листів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Роздирає на роздиральних чи розбивальних машинах або вручну відпалені стопи жерсті або листового металу вагою до 12 кг. Розчіплює та роз'єднує листи. Укладає роз'єднані листи у пачки. Роздирає пакети жерсті та покрівлі. Підриває кути пакетів і подає їх у валки роздиральної машини. Пускає та зупиняє роздиральну або розбивальну машину. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.