Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир дільниці пресів-розширювачів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи на дільниці за професією робітника 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: режими гідравлічного розширення, калібрування та випробування труб на пресах; сортамент труб; будову та принцип роботи пресів-розширювачів і їх допоміжного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує роботи та веде технологічний процес гідравлічного розширення, калібрування та випробування труб на пресах. Бере участь в заміні технологічного інструменту, налагодженні та настроюванні пресів. Готує змінне устаткування та технологічний інструмент. Веде облік роботи пресів.