Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир дільниці станів холодної прокатки труб 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи на дільниці за професією робітника 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес холодної прокатки труб; марки сталі та сортамент труб, що прокатуються в цеху; маршрути виготовлення труб на станах холодної та теплої прокатки; технічні умови та допуски на труби, що прокатуються; режими нагрівання труб під теплу прокатку; будову та принцип роботи станів холодної і теплої прокатки труб і їх допоміжного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує роботи та веде технологічний процес прокатки труб на станах. Забезпечує своєчасне завантаження станів холодної прокатки труб заготовкою відповідно до змінного завдання. Контролює якість заготовки перед прокаткою, після її обміднення в травильному відділенні, нанесення технологічного мастила на заготовку. Бере участь в ремонтах та настроюванні станів холодної та теплої прокатки труб. Веде облік роботи станів.