Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор профілевигинального агрегату 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора профілевигинального агрегату 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес профілювання металу; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; електричні схеми керування ними; види браку та способи його усунення; вимоги державних стандартів до продукції, що випускається; правила перевалки валків, кантування ножів гільотинних ножиць.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує транспортувальними рольгангами, промаслювальною машиною, шлеперами, кантувачами, розмотувачем, гільотинними ножицями, правильною машиною, стикозварювальною машиною. Стежить за роботою механізмів, що обслуговуються, додержує заданих швидкостей профілювання металу. Налагоджує механізми, що обслуговуються, на заданий режим.