Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Волочильник труб 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією волочильника труб 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила налагодження та технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; види браку, причини виникнення та усунення браку; системи ручного та автоматичного керування станом; правила користування контрольно-вимірювальним інструментом.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічні процеси волочіння та роздачі особливо тонкостінних, електрополірованих. безрисочних, авіаційних та інших труб з підвищеною точністю за геометрією та якістю внутрішньої поверхні на станах з тяговим зусиллям до 7 тс, обкатки труб. Веде технологічний процес волочіння труб на станах з тяговим зусиллям понад 7 тс під керівництвом волочильника труб вищої кваліфікації. Готує стан до роботи, встановлює та замінює волочильний інструмент. Контролює якість труб. Обслуговує задавальний транспортер, гідропроштовхувач та обертовий барабан. Чистить оправки та волоки в процесі волочіння. Бере участь у налагодженні стана та виконанні поточного ремонту стана.