Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Слюсар з обслуговування устаткування електростанцій IV група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з обслуговування устаткування електростанцій III групи кваліфікації - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову й кінематичні схеми устаткування, що обслуговується; способи визначення причин аварій і передчасного спрацювання деталей; систему допусків і посадок; основні положення профілактичного ремонту устаткування; конструкцію спеціального інструменту та пристроїв, що використовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює експлуатаційне і ремонтне обслуговування турбінного устаткування і устаткування хімічних цехів на теплових електростанціях, котельного устаткування і устаткування паливоподавання на теплових електростанціях потужністю понад 100 тис.кВт. Проводить експлуатаційне і ремонтне обслуговування котлотурбінного устаткування на теплових електростанціях потужністю до 100 тис.кВт. Проводить ремонтне обслуговування пилосистеми котлоагрегата, профілактичний ремонт і очищення масла ОМТІ системи регулювання турбіни.