Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Формувальник вогнетривких виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи та правила технічної експлуатації хвостового молотка, вимірювального інструменту; склад і властивості формувальних мас; види та розміри форм; правила транспортування виробів; режим сушіння виробів; способи формування; правила читання креслень; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Формує ручним способом або хвостовим молотком динасові, магнезитові та шамотні вироби нескладної конфігурації. Заповнює форми формувальною масою та трамбує її. Оправляє сформовані вироби, маркує їх, посипає дрібним піском або шамотом, укладає вироби на рівні щитки та відносить їх на вагонетки або у сушарки. Збирає, розбирає та змазує форми. Транспортує сформовані вироби в сушарки. Бере участь в ремонті устаткування, що обслуговується.