Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Сортувальник напівфабрикатів та виробів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією сортувальника напівфабрикатів та виробів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи сортування та зачищення виробів складної та особливо складної конфігурації; схеми укладання та види маркування виробів на складі готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сортує вироби складної та особливо складної конфігурації, легковагові вироби і укладає їх на конвеєр, Поштучно оглядає та вимірює вироби, зачищає та вилучає дефекти на їх поверхні. Веде облік розсортованої продукції за сортами, марками та класами, браку - за видами.