Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Формувальник вогнетривких виробів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією формувальника вогнетривких виробів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; види браку при формуванні та способи його запобігання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Формує хвостовим молотком великогабаритні складні та особливо складні вироби, які мають значну кількість гострих та тупих кутів, кривих поверхонь, виступів, поглиблень або виїмок складної форми. Формує плавлені вогнетриви. Трамбує вироби пневматичним молотком. Виготовляє особливо складні та великогабаритні гіпсові форми 4 вироби з високовогнетривких окислів. Формує карбідокремнієві стрижні на вібростолі ручним способом. Налагоджує механічний вібраційний верстат.