Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Парафінувальник виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію парафінування безвипальних виробів; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; властивості парафіну; види вогнетривів, що підлягають парафінуванню; вимоги державних стандартів до якості безвипальних виробів; правила маркування безвипальних виробів; способи виявлення, запобігання та усунення браку; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес парафінування безвипальних виробів. Готує парафін та завантажує його в барабан. Нагріває парафін до встановленої температури. Укладає вироби на підвісні полиці барабанів. Знімає парафіновані вироби з полиць барабанів, обгортає їх папером, маркує та укладає на стелажі і піддони. Веде облік виробленої продукції. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, бере участь у його ремонті.