Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник брухту та відходів металу 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пресувальника брухту та відходів металу 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес переробки брухту та відходів (як вторинної сировини) металу; види металевого брухту; принцип роботи стружкодробилки, брикетувальних та пакетувальних пресів; прес-копрів; сортувальних барабанів, стружкодробильних агрегатів, установок з оброблення чавуну, барабанних грохотів; вимоги державних стандартів до якості готової продукції; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес переробки брухту та відходів з пульту керування на стружкодробилках: включення та виключення механізмів; контроль роботи приладів на пульті керування, нагляд за станом вузлів кріплення. Контролює об'єм та якість завалюваного брухту, якість готової продукції. Завантажує брухт і відходи металу вручну або за допомогою крана у бункери пакетувальних пресів зусиллям 100 тс до 630 тс, установки з оброблення чавуну, брикетувальні преси і гідравлічні ножиці зусиллям до 630 тс, прес-копри, сортувальні барабани, стружкодробильні агрегати, які працюють в комплексі з барабанними грохотами.