Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Плавильник вторинного олова 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією плавильника вторинного олова 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес одержання олова із скрапу та олов'яних відходів; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації печей та іншого устаткування, що обслуговується; фізико-хімічні властивості олова та інших матеріалів; слюсарну та електрослюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічні процеси одночасного добування олова із скрапу в рекупераційних печах і ваннах з розчинами соляної кислоти, і рафінування олова в котлах, процес переплавлення та відливання олов'яних анодів. Завантажує скрап у піч або олово в котел. Перемішує скрап. Регулює подавання газу в піч і температуру печі. Відбирає проби. Розливає олово у виливниці. Вивантажує згар із печі. Укладає відлиті чушки олова та олов'яні аноди в штабелі та транспортує їх на склад. Виконує поточний ремонт устаткування.