Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник брухту та відходів металу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією пресувальника брухту та відходів металу 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації брикетувальних і пакетувальних пресів, установок з оброблення чавуну, прес-копрів, стружкодробильних агрегатів та іншого устаткування; встановлені габарити пресованих пакетів; електрослюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес переробки брухту та відходів металу з пульта керування на брикетувальних і пакетувальних пресах зусиллям до 800 тс, гідравлічних ножицях зусиллям до 1000 тс, установках з оброблення чавуну зусиллям до 630 тс, прес-копрах, стружкодробильних агрегатах, які працюють в комплексі з барабанними грохотами, на автоматичних лініях брикетування металовідходів. Стежить за роботою, обслуговує та підтримує в справному стані прилади, енергетичні установки, пневмосистему та гідросистему, брикетувальні і пакетувальні преси зусиллям до 400 тс, які знаходяться в машинному залі. Запускає та встановлює двигуни. Завантажує брухт і відходи за допомогою крана в бункери брикетувальних і пакетувальних пресів, гідравлічних ножиць і установок з оброблення чавуну зусиллям 630 тс та більше. Завантажує нагріту стружку за допомогою крана в бункери брикетувальних і пакетувальних пресів зусиллям 400 тс та більше. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.