Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник брухту та відходів металу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пресувальника брухту та відходів металу 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації приладів, енергетичних установок та іншого устаткування, яке знаходиться в машинному залі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес переробки брухту та відходів з пульта керування на брикетувальних і пакетувальних пресах зусиллям 800 тс та більше, установках з розподілення чавуну зусиллям 630 тс та більше, гідравлічних ножицях 1000 тс та більше. Стежить за роботою, обслуговує та підтримує в справному стані прилади, енергетичні установки, пневмосистему та гідросистему, брикетувальні і пакетувальні преси зусиллям 400 тс до 800 тс, які знаходяться в машинному залі, установки з оброблення чавуну зусиллям до 800 тс, гідравлічні ножиці зусиллям до 1000 тс.