Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Обпалювач відходів металу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію процесів обпалення та сушіння стружки, кабелю, інших чорних і кольорових металів, виплавки свинцю; будову, принцип роботи і правила технічної експлуатації обпалювальних та сушильних печей; класифікацію брухту та відходів (як вторинної сировини) кольорових металів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес обпалення та сушіння стружки, гільз, кабелю, проводів та інших чорних і кольорових металів в обпалювальних і сушильних печах. Завантажує печі та стежить за тепловим режимом обпалення і сушіння. Транспортує та здає обпалені матеріали. Сортує кабелі та проводи за видами кольорових металів. Розливає свинець у виливниці під час обпалювання кабелю. Відвантажує та сортує обпалений кабель та проводи для оброблення та здавання на склад. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.