Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Контролер брухту та відходів металу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією контролера брухту та відходів металу 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: інструкції та правила піротехнічного контролю; характеристику вибухонебезпечних предметів та правила поводження з ними; правила запобігання вибухів під час транспортування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить запобіжний піротехнічний контроль та перевірку брухту і відходів чорних та кольорових металів на вибухонебезпечність під час вивантаження, сортування, оброблення, транспортування та навантаження на дільницях і в цехах з об'ємом виробництва 100 тис т і більше металобрухту за місяць. Вилучає з брухту вибухонебезпечні предмети та транспортує їх до спеціально відведених безпечних місць. Бере участь в знешкодженні вибухонебезпечних предметів.