Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Плавильник вторинного олова 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу переробки скрапу та згару; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації бігунів, млинів та вібросит; види, властивості та призначення відходів і матеріалів, що використовуються; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розмелює скрап та згар на бігунах і мельницях. Завантажує скрап у розмельне устаткування. Просіває відходи на ситах та передає роздрібнені матеріали на дільницю переробки скрапу, а корольки - до електропечей. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується; бере участь у його ремонті.