Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Сортувальник-складальник брухту та відходів металу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією сортувальника-складальника брухту та відходів металу 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування механізованої лінії сортування брухту; правила користування стилоскопом та іншими контрольно-вимірювальними приладами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сортує військовий, вибухонебезпечний, легований та кольоровий брухт і відходи. Сортує брухт і відходи чорних і кольорових металів на механізованих лініях, які складаються з сортувальних барабанів, передавальних конвеєрів та іншого устаткування. Сортує метал за допомогою стилоскопу та краплинного випробування. Виявляє та усуває несправності в роботі та бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.