Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Садчик у печі та на тунельні вагони 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему укладки в капселі фасонних виробів із високовогнетривких окислів; вимоги до виробів за зовнішнім виглядом; призначення та види матеріалів пересипання; види дефектів виробів; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Укладає в капселі соломку, наконечники, тиглі і фасонні дрібноштучні вироби з високовогнетривких окислів згідно з технологічною схемою укладки. Пересипає або перекладає вироби під час садки високовогнетривких матеріалів згідно з вимогами технологічної інструкції. Відсортовує вироби, що мають дефекти. Бере участь у ремонті устаткування.