Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Просівач порошків на механічних ситах 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; види, властивості та склад матеріалів, які надходять для просівання; нормативи просівання порошків за фракціями; види мастильних матеріалів і місця змащування; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Просіває різноманітні матеріали та порошки на призматичних грохотах, механічних барабанних ситах. Додержує заданих режимів просівання за фракціями. Забезпечує рівномірне надходження матеріалів для просівання. Спрямовує просіяні порошки до відповідного бункера. Оббиває та замінює сита, чистить, змащує та ремонтує устаткування, що обслуговується.