Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Розливальник-загладжувальник піномаси 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: способи розливання піномаси в форми; склад і властивості мас; види браку та способи його усунення; режим сушіння.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розливає піномасу в металеві форми вручну або за допомогою розливного апарата. Контролює наповнення форми. Загладжує залиту форму скребком. Подає рамки та форми до місця розливання та укладання. Укладає рамки на вагонетки. Відвозить вироби вручну або на електролафеті у сушарки. Вивільняє форми від зміцнілої заготовки. Контролює режим сушіння. Очищає та змащує форми. Бере участь у ремонті устаткування, яке обслуговується.