Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Просівач порошків на механічних ситах 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією просівача порошків на механічних ситах 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила експлуатації сепараторів, вібраційних сит, живильників, транспортерів, пускової апаратури; схеми автоматизації блокування та сигналізації; слюсарну справу; розміри сит і сорти сіток; технічні умови до якості просівання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Просіває різноманітні матеріали та порошки на сепараторах і вібраційних ситах. Обслуговує живильники, транспортери та допоміжні механізми та пристрої. Просіває та класифікує матеріали та порошки згідно з технологічними нормативами. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.