Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Садчик у печі та на тунельні вагони 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією садчика у печі та на тунельні вагони 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації печей, що обслуговуються, інструменту та пристроїв; правила транспортування та садки сирцю; технологічну схему садки виробів простої форми.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Саджає заготовки карбідокремнієвих електронагрівачів у конвеєрні печі. Готує камери для садки, очищає под печі від бою, вирівнює його під лінійку. Знімає сирець з вагонеток та укладає його в ялинку згідно з технологічною схемою садки під керівництвом садчика вищої кваліфікації. Укладає дрібноштучні високоглиноземисті трубки в трубки великих розмірів. Закочує навантажені вагонетки в камеру та відкочує порожні із камери. Укладає переносні тупики та поворотні крути, переставляє вентилятори. Підносить пісок і пересипає сирець піском під час садки. Визначає якість сирцю за зовнішнім виглядом, відсортовує брак. Підносить сирець з вагонеток, що стоять поза камерою. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.