Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Розливальник-загладжувальник піномаси 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією розливальника-загладжувальника піномаси 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи розливання піномаси в форми; склад і властивості мас; види браку та способи його усунення; режим сушіння.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розливає піномасу в металеві форми вручну або за допомогою розливного апарата у виробництві ультралегковагових та легковагових виробів із високоглиноземистих і високовогнетривких окислів. Контролює наповнення форми. Загладжує залиту форму скребком. Подає рамки та форми до місця розливання та укладання. Укладає рамки на вагонетки. Відвозить вироби вручну або на електролафеті у сушарки. Вивільняє форми від зміцнілої заготовки. Контролює режим сушіння. Очищає та змащує форми. Бере участь у ремонті устаткування, яке обслуговується.