Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Різальник холодного металу 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією різальника холодного металу 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивні особливості агрегатів різання різних типів; систему допусків на різання металу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить повздовжнє та поперечне різання листового металу в рулонах на агрегатах поздовжньо-поперечного різання, на дискових та летючих ножицях оброблювального агрегату у разі швидкості руху штаби понад 5 м/с; розрізає та розкладає за групами обробки поверхні нержавіючої сталі на агрегатах поздовжнього і поперечного різання.