Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Набирач пакетів листів та труб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією набирача пакетів листів та труб 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології виробництва двошарового листа; типи пакетів, що збираються на дільниці; марки та властивості сталі, що застосовуються для збирання пакетів; технологію підготовки та нікелювання плакувальних пластин; будову устаткування та механізмів, що обслуговуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує сляби та рамки рядових марок сталі для збирання в пакет. Очищує поверхню металу вручну та механічним способом з застосуванням хімічних речовин. Вибирає рецептуру рідини, що миє метал. Готує плакувальні пластини з спеціальних марок сталі для нікелювання з частковим наждачним зачищенням та пневматичною вирубкою дефектів на поверхні пластин. Очищує пластини після нікелювання. Збирає пакети перед зварюванням з знежирених пластин спеціальних марок сталі і слябів рядових марок сталі.