Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Набирач пакетів листів та труб 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: методи набирання пакетів; сортамент, марки сталі та вагу листів, труб і їх маркування; технологічні маршрути металу; принцип роботи устаткування та механізмів, що обслуговуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Набирає, укладає та ув'язує рулони, листи і труби в пакети та транспортує їх в процесі виробництва. Підносить якорі та прокладки. Зачіплює, відчіплює та стропує пакети листів і труб під час вивантаження, транспортування, штабелювання і сортування під час роботи під краном. Зрощує канати простими вузлами.