Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст завантажувальних механізмів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста завантажувальних механізмів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес нагрівання металу; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації машин, що обслуговуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує механізмами завантажувальних та вивантажувальних машин під час посадки та видавання заготовок на кільцевих і секційних печах трубопрокатних установок продуктивністю до 35 т за годину. Керує шаржир-машиною під час посадки та видавання металу на термодільниці. Керує кантувальною машиною під час завантаження зливків і труб в нагрівальні печі та видавання із печі під час гарячої обробки, кантує їх на подині печі. Стежить за правильним розміщенням металу в печі. Виконує поточний ремонт устаткування, що обслуговується.