Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст завантажувальних механізмів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста завантажувальних механізмів 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи завантажувальної машини, подавальних рольгангів та інших механізмів, що обслуговуються; основи технології на дільниці, що обслуговується; сортамент металу та марки сталі; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує механізмами завантажувальних машин під час посадки та видавання металу із нагрівальних печей під керівництвом машиніста вищої кваліфікації. Керує машиною з відкривання та закривання кришок нагрівальних колодязів. Стежить за справним станом устаткування, доглядає за завантажувальними механізмами, прибирає, очищує та змащує їх, бере участь у ремонті.