Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст завантажувальних механізмів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста завантажувальних механізмів 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес нагрівання металу; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації шаржир-машини.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує шаржир-машиною під час посадки, пересадки і видавання заготовок (крім заготовок для колес) із печей. Керує механізмами завантажувальних та вивантажувальних машин трубопрокатних установок під час посадки та видавання заготовок на кільцевих та секційних печах продуктивністю понад 35 т за годину. Стежить за правильним розміщенням металу в печі. Виявляє та усуває несправності в роботі машини, що обслуговується, виконує її поточний ремонт.