Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст завантажувальних механізмів 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста завантажувальних механізмів 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес нагрівання металу в методичних та камерних печах; будову та правила технічної експлуатації шаржир-машини.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує шаржир-машиною під час пересадки заготовок для колес із методичних печей в камерні та видаванні їх із камерних печей. Стежить за правильним розміщенням металу в печі. Виявляє та усуває несправності в роботі машини, що обслуговується, виконує поточний ремонт.