Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст завантажувальних механізмів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією машиніста завантажувальних механізмів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу нагрівання металу; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; системи ручного і автоматичного керування завантажувальними машинами; правила посадки металу в піч.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує шлеперами посадочної площадки та магнітними роликами посадочного жолоба під час завантажування штрипсів у піч. Керує механізмами завантажувальних машин під час посадки та видавання металу із нагрівальних печей, подавання нагрітих заготовок із печей на обтискний стіл пресу, під час посадки та видавання колес із термічних печей. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.