Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Плакувальник полімерних матеріалів на метал 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією плакувальника полімерних матеріалів на метал 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивні особливості устаткування, що обслуговується; правила пуску, регулювання та зупинки агрегату лінії; схему арматури та комунікацій; фізико-хімічні основи виробництва металопласту; склад і властивості розчинів для підготовки поверхні штабів та труб, полімерної плівки, клею, розчинників та інших матеріалів; вимоги державних стандартів до якості металопласту; методи запобігання браку на окремих стадіях технологічного процесу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес нанесення на сталеві штаби та труби полімерних матеріалів на безперервних агрегатах виробництва металопласту і на лінії антикорозійного покриття труб. Керує підготовкою та налагодженням усіх вузлів агрегату перед пуском. Пускає та зупиняє агрегат. Регулює швидкість роботи усіх технологічних вузлів та забезпечує синхронність їх роботи. Забезпечує якість усіх операцій технологічного процесу та необхідного запасу плівки, металу, розчинників та інших матеріалів. Контролює якість нанесення покриття. Веде технологічний журнал роботи агрегату. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування. Бере участь в ремонті устаткування агрегату та прийманні його після ремонту.