Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Посадчик металу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією посадчика металу 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; види поверхневих дефектів металу; вимоги до нагрівання зливків та заготовок різних марок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Подає та саджає метал в нагрівальні пристрої безперервних листових, сортопрокатних, дротових та штрипсових станів, лінійних сортопрокатних та листопрокатних станів під час нагрівання 20 і більше марок сталі, безперервних трубопрокатних станів, універсальних станів з продуктивністю понад 50 т за годину. Перевіряє якість зливків або заготовок, що надходять до нагрівальних пристроїв. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.