Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Обмазувальник листів та труб 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією обмазувальника листів та труб 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи промаслювальної машини; сортамент труб; склад і властивості мастила для промаслювання труб; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес промаслювання листів та труб на промаслювальній машині або промаслює пакети труб в масляній ванні. Стежить за подаванням листів до промаслювальних роликів, їх прибиранням. Готує суміш мастила. Регулює температуру мастила і його в'язкість. Виконує підкранові операції під час промаслювання листів і труб та прибирання пакетів після промаслювання. Налагоджує машину і бере участь у її ремонті.