Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Нагрівальник металу 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища освіта (молодший спеціаліст). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією нагрівальника металу 6 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації нагрівальних пристроїв та іншого допоміжного обладнання, що обслуговується; шляхи покращення теплової роботи печей і підвищення їх продуктивності; правила налагодження та регулювання устаткування, що обслуговується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес нагрівання зливків з легованої і високолегованої сталі в нагрівальних колодязях блюмінгів та слябінгів; зливків в нагрівальних колодязях блюмінгів і слябінгів з продуктивністю понад 200 т за годину; зливків в нагрівальних колодязях рейкобалочних станів без проміжного нагрівання в методичних печах; зливків і заготовок в нагрівальних печах універсально-балочного стану; заготовок в секційних та індукційних печах безперервних трубопрокатних установок; зливків і заготовок широкого сортаменту в методичних і камерних печах трубопрокатних станів, індукційних печах трубопрофільних пресів.