Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оброблювач поверхневих дефектів металу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оброблювача поверхневих дефектів металу 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову устаткування, що обслуговується; сортамент, марки, вагу та профілі металу, що зачищується; види поверхневих дефектів металу і особливості їх залягання; фізичні властивості металу з якісних марок сталі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розмічає та видаляє поверхневі дефекти металу на сталі якісних марок методами вогневого зачищення. Розмічає та видаляє поверхневі дефекти металу на зливках, заготовках і слябах якісних марок сталі, груболистового прокату, великосортного та сортового прокату легованої сталі методом пневматичної вирубки. Здає метал відділу технічного контролю. Налагоджує устаткування, що обслуговується.