Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Слюсар системи випарного охолодження 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією слюсаря системи випарного охолодження 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації різних систем випарного охолодження та зв'язаного з ними механічного устаткування, котельних агрегатів; фізичні параметри установок; будову, характеристику, методи розбирання, збирання та налагодження живильних приладів, запірної арматури та насосів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Утримує в робочому стані установки випарного охолодження печей у доменних та мартенівських цехах. Обслуговує установки випарного охолодження доменних печей об'ємом 2000 куб.м та більше, мартенівських печей ємкістю 500 т та більше, двованних сталеплавильних агрегатів.